INTERNETINIS ŽAIDIMAS

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Share
Bg

„Ko nežino Kazys?” siūlo galimybę žaisti ne tik gyvai, bet ir internetu. Žaidimas internetu vyksta mums įprastu metu – trečiadieniais, o jo pradžia – 19 valandą.

Kaip yra žaidžiama internetiniame žaidime?

Visų užsiregistravusių komandų kapitonai trečiadienio pavakarę gauna laiškus, kuriuose yra du pagrindiniai dalykai: nuoroda į video transliaciją bei nuoroda į formą, kurioje komandos kapitonas turi pildyti atsakymus. Žaidimo dieną, t.y. trečiadienį, komandos turi susijungti į kokią nors video platformą (arba susitikti gyvai) ir pasileisti YouTube transliaciją. O komandos kapitonas, be transliacijos, turi būti atidaręs ir atsakymų formos pildymo langą, kur rašys komandos teikiamus atsakymus.

Žaidimo struktūra yra panaši į gyvo žaidimo, tačiau internetiniame žaidime nėra ekstra turo.

Į internetinį žaidimą naujos komandos gali registruotis dviem būdais: per mūsų registracijos formą puslapyje arba el. paštu amvysniauskas@gmail.com – laiške reikia nurodyti komandos pavadinimą ir miestą, o laiško temoje – datą žaidimo, į kurį registruojatės (registruotis galima ir ilgesniam laikui). Užsiregistravus, komandos kapitonas gauna nuorodą, kaip apmokėti dalyvio mokestį, leisiantį prisijungti į žaidimą. Komandos, neapmokėjusios dalyvio mokesčio iki nurodyto laiko, žaidime dalyvauti negalės.

Komandos mokestis vienam žaidimui – 11 EUR (jūsų sprendimu, mokestis gali būti ir didesnis). Registracija šiam žaidimui atvira iki einamojo žaidimo dienos, 18 valandos, o po šio žaidimo registracija vyksta iš naujo (kas savaitę apie tai gausite priminimus el. paštu).

Žaidimas tinkamas ir nepilnamečiams. Trukmė – apie 2 valandas.